Moduł przedszkolny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  W metodzie Montessori otoczenie, w którym dzieci są nauczane, jest niezwykle istotne. Musi ono umożliwiać im swobodne przyswajanie wiedzy w najwygodniejszy dla nich sposób, a także dawać łatwy i szybki dostęp do wszystkich materiałów i pomocy naukowych. W tym module dowiesz się, co wyróżnia nauczyciela Montessori, poznasz zasady metody i jej twórczynię, a także przekonasz się, że jest to idealny system edukacyjny na dzisiejsze czasy, który można z powodzeniem dostosować do wymagań i potrzeb uczniów.

  Moduł przedszkolny
  Kurs online

  Kierowanie klasą

  Rozpoczęcie kursu: 22-23.10.2022
  13 godziny dydaktyczne
  Cena 490,00 PLN
  Zobacz więcej

  W tym dziele zostanie zaprezentowanych wiele zagadnień związanych z geografią, historią i biologią. Prezentacje zostały uszeregowane w taki sposób, aby zawarta wiedza opierała się  na zasadzie przekazania informacji od tych bardzo ogólnych do coraz bardziej szczegółowych.  Dzieci w przedszkolu uczą się szerokiej wiedzy na temat powstania Ziemi, kosmosu, nauki planet czy powstania życia. To nauka o świecie zwierząt i roślin i wiele więcej. Sprawdz szczegóły.

  Moduł przedszkolny
  Kurs online

  Kultura

  Rozpoczęcie kursu: 08-09.04.2023
  27 godziny dydaktyczne
  Cena 1 080,00 PLN
  Zobacz więcej

  Edukacja językowa jest odpowiedzią na potrzeby dziecka wieku przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz odgrywa istotną rolę w jego rozwoju. Dzięki temu modułowi dostarczymy narzędzi by rozszerzyć i wzbogacić słownictwo dziecka.Wprowadzimy w świat pisania i czytania, zaprezentujemy zagadnienia gramatyczne. Sprawdź szczegóły tego modułu.

  Moduł przedszkolny
  Kurs online

  Język

  Rozpoczęcie kursu: 11-12.03.2023
  27 godziny dydaktyczne
  Cena 1 080,00 PLN
  Zobacz więcej

  W zasadzie każdy aspekt naszego życia jest w jakiś sposób związany z matematyką. Warto już od wczesnej edukacji zacząć wyrabiać w dzieciach chęć poznawania, liczenia, a dalej idąc umiejętność logicznego myślenia. Dzieci w przedszkolu Montessori uczą się cyfr, tego czym są liczby parzyste i nieparzyste, przeliczają pracując z wykorzystaniem atrakcyjnego materiału. Ponad to dodają, odejmują, mnożą i dzielą w zakresie 9999.

  Moduł przedszkolny
  Kurs online

  Matematyka

  Rozpoczęcie kursu: 28-29.01.2023
  40 godziny dydaktyczne
  Cena 1 470,00 PLN
  Zobacz więcej

  Zmysły dziecka to jedne z jego najlepszych przewodników po świecie. To dzięki nim rozwija ono swoje umiejętności i zdolności. W tym module podamy praktyczne sposoby na ich rozwijanie i doskonalenie. Podążając za naszymi wskazówkami, dziecko będzie w stanie rozpoznawać kształty, określać rozmiary przedmiotów i nazywać kolory. Pokażemy, jak zachęcić je do poznawania świata wszystkimi zmysłami - dotykiem, słuchem, smakiem i węchem w bezpieczny i kreatywny sposób.

  Moduł przedszkolny
  Kurs online

  Sensoryka

  Rozpoczęcie kursu: 17-18.12.2022
  20 godziny dydaktyczne
  Cena 1 080,00 PLN
  Zobacz więcej

  Ćwiczenia z tego działu pozwalają dziecku zrozumieć jego otoczenie i zasady działania. Zachęcają do wykonywania różnych prac z obszaru dbania o piękno i użyteczności świata wokół niego.  Aktywności życia codziennego rozwijają małą motorykę, ćwiczą zręczność, umiejętności ruchowe, koncentrację i samodzielność. Doskonalą pamięć, skupianie uwagi na dłużej i powoli wprowadzają w świat nauki pisania.

  Moduł przedszkolny
  Kurs online

  Życie codzienne

  Rozpoczęcie kursu: 26-27.11.2022
  27 godziny dydaktyczne
  Cena 1 080,00 PLN
  Zobacz więcej